İstanbul Kitap Fuarı’nda Adana rüzgarı

İstanbul Kitap Fuarı’nda Adana rüzgarı

İstanbul’da Adana’yı temsil eden tek stant Altın Koza AŞ’nin oldu

 

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Kültür ve Sanat A.Ş. stant açtı

 

Altın Koza Kültür Sanat A.Ş. , 4-12 Kasım 2017 tarihleri arasında, İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan  36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda stant kurdu.

Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Kültür Sanat A.Ş. ismiyle açılan stantta, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı ve Altın Koza A.Ş. yayınları kitapseverlerle buluştu.

Adana Ansiklopedisi, Turhan Selçuk Karikatür Kitabı, Atatürk’ün Adana Seyahatleri, Tarihi Spor Fotoğrafları ile Adana Kitapları, Adana Mahallelerine Yönelik Kitaplar, Adana Film Festivali’nde onur ödülü alan çok sayıda ünlü sanatçının biyografisini içeren eserler, Yaşilçam’a hizmet eden ünlü bazı sanatçıların hayatlarını konu alan eserler, Adana tarihi, sporu ve özellikleriyle ilgili yayınlar, kitap ayraçları, magnetler, Adana haritası, 5 Ocak videoları ve çok sayıda başka kitabın yer aldığı Altın Koza standı, fuarda Adana’nın temsil edildiği tek stant olarak göze çarptı.

 

13 salonun yer aldığı dev  fuar alanının 3 nolu salonunda açılan Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Standına, Yeşilçam tutkunları, sanatseverler, sinemaseverler, tarihe ilgi duyanlar ve özellikle İstanbul’da yaşayan Adanalılar yoğun gösterdi. Adana’nın tanıtımına önemli katkı sağlayan Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza Standı’nın önümüzdeki yıl daha etkin, çeşitli ve renkli olması için çalışmalara şimdiden başlandı.