5 Ocak Büyükşehir’in gururu, MHP’nin şahlanışı olacak

5 Ocak Büyükşehir’in gururu, MHP’nin şahlanışı olacak

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 1071 hizmetinin toplu açılış ve temel atma töreni, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 5 Ocak’ta gerçekleştirilecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle Adana Büyükşehir Belediyesi 1071 Hizmet Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni, 5 Ocak 2018 Cuma günü, Galeria Festival Alanı’nda saat 14.30’da yapılacak.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “5 Ocak Adana’nın kurtuluş bayramının kutlandığı gün, milli mücadelemiz açısından önemli gün. Adana göstermiş olduğu varlıkla bağımsızlık mücadelesinde Atatürk’ün arkasında duran, cumhuriyeti temellendiren şehir. Büyük kahramanlıkların destanını yazan bir şehir” diyerek, Adana’nın kurtuluş mücadelesindeki önemine değindi.

LİDERİMİZİN ADANA’YA İNANCI TAM

Üç buçuk yıllık görev sürelerinde birçok hizmete imza attıklarını, Adana Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin 3089 adet olduğunu ancak 1071’in Türk Milleti açısından tarihi önem arz ettiği için seçildiğini aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, “Zor şartlarda kimsenin hayal edemeyeceği işler yaptık. Çoğunun açılışını, bir kısmının da temel atacağız. Liderimizin ‘5 Ocakta oradayız’ sözü bize olan, Adana’ya olan inancı güvenidir” dedi.

HALEP ORADAYSA ARŞIN BURADA

Milliyetçi Hareket Partisi’ne dair bazı çevrelerin tükenme senaryoları yazdıklarını vurgulayan Başkan Hüseyin Sözlü, “Bu senaryoları çizenler 5 Ocak’ta gelip görsünler Adana’nın hemşerimiz, liderimiz Devlet Bahçeli’yi nasıl bağrına basacağını. Halep oradaysa arşın burada. İnanıyorum ve güveniyorum ki, 1071 temel atma ve hizmet açılış programı Milliyetçi Hareket Partisi’nin şahlanışına vesile olacaktır” diye konuştu.

İSMAİL DİKİLİTAŞ’TAN TOPLU HİZMET VE AÇILIŞ TÖRENİNE DAVET

Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza AŞ Genel Müdürü İsmail Dikilitaş da, Başkan Hüseyin Sözlü ile Adana merkezinde ve kırsalda halkın ihtiyaçlarının hızla karşılandığını, çok sayıda etkili hizmetle Adana’nın daha yaşanabilir ve çağdaş bir şehir haline getirildiğini söyleyerek, 5 Ocak’taki toplu açılış ve temel atma törenine Adanalıları davet etti.